Samodzielność & organiczny rozwój

Samodzielność & organiczny rozwój

250+ pracowników

19 lokalnych oddziałów

60+ rynków

6 kontynentów w zasięgu

100% własnej technologii

Header image Company
tree house image
tree house image

Co Robimy

Sociomantic oferuje inteligentną, łatwiejszą i skuteczniejszą reklamę display.  Pomagamy największym reklamodawcom online na świecie w zwiększaniu sprzedaży, dostarczając wyniki w czasie rzeczywistym, w pełni transparentnym modelu.

Dlaczego Kochamy To Co Robimy

Nieustanna ciekawość nowych technologii, ciągłe poszukiwania innowacji
i zaangażowanie w sukces klientów motywują nas do działania. Mamy wysokie oczekiwania i ciężko pracujemy na pozycję lidera zaawansowanych rozwiązań digital marketingu. Pragniemy zmieniać oblicze rynku poprzez nasze pomysły i doskonałą obsługę, generując przy tym mnóstwo pozytywnej energii.

Kim Jesteśmy

Za sukcesem Sociomantic stoi nie tylko technologia, ale też nietuzinkowi ludzie. Uważamy, że budowa wielkiej firmy polega na umiejętnym połączeniu tych właśnie elementów. To dlatego każdy cent z zysków inwestowaliśmy w dalszy rozwój – efektywniejsze rozwiązania i zebranie najlepszego zespołu specjalistów na świecie.

Skąd Pochodzimy

Firma została założona w Berlinie
w 2009 roku wskutek wyjątkowej kombinacji wiedzy i doświdczenia jej właścicieli w online marketingu, informatyce i analityce. Mamy niemieckie korzenie oraz globalną osobość zgodnie z ideą, która przyświecała nam od chwili powstania. Międzynarodowe doświadczenie naszego zespołu pochodzi z różnych miejsc świata, m.in. Australii, Texasu, Estonii, Argentyny, Indii, Egiptu i wielu innych.

Dokąd Zmierzamy

W 2014 roku, po pięciu latach realizacji naszej misji – tworzenia inteligentnego marketingu – zostaliśmy kupieni przez dunnhumby, firmę która podziela naszą dbałość o doświadczenie klienta i wyniki oparte na danych oraz personalizacji. To idealne połączenie, nasza nowatorska technologia cyfrowa w połączeniu z danymi dunnhumby dotyczącymi 660 milionów nabywców na całym świecie pozwoli nam przeprowadzić rewolucję w zakresie personalizacji reklam. Naszym marzeniem zawsze było zapewnienie reklamodawcom możliwości bezproblemowego dotarcia do klientów z indywidualnie personalizowanym i optymalizowanym przekazem reklamowym. Od kiedy jesteśmy członkiem rodziny dunnhumby jest to coraz bardziej realne, a nasza przyszłość wygląda naprawdę ekscytująco.

bird image
bird image
bird image
bird image
cloud image
cloud image
cloud image
cloud image
cloud image
cloud image
tree base image