Siła Reklamy Programmatic

Retail

Twoi klienci kochają świetne produkty, dobre oferty, rekomendacje i niezapomniane doświadczenia. Dane z Twojego CRM pozwolą dać im to wszystko w czasie rzeczywistym, przy jednoczesnej optymalizacji kampanii pod Twoje cele. Rezultat: reklamy tak indywidualne, jak klienci; strategia tak unikalna, jak Twój sklep.

Spersonalizowane kreacje

Dynamicznie tworzone i optymalizowane kreacje pozwolą Ci na dopasowywanie reklam do obecnych oraz przyszłych klientów. Nasz silnik rekomendacyjny wykorzystuje dane z CRM oraz dane pochodzące z Twojego e-sklepu, by maksymalizować trafność przekazów reklamowych na przestrzeni milisekund.

Indywidualne ceny za każdego użytkownika

Nasz turbodoładowany real-time bidder w czasie rzeczywistym wylicza stawkę indywidualną za pojedyncze wyświetlenie reklamy, maksymalizując w ten sposób efektywność każdej wydanej złotówki. Specjalne segmenty, zbudowane w oparciu o Twoje cele biznesowe, pomogą Ci zrównoważyć wydatki i osiągnąć stały wzrost przychodów.

Priorytetyzacja produktów i kategorii

Odpowiednia priorytetyzacja produktów pomoże Ci sprzedawać więcej ofert przynoszących największe zyski. Najwyższa marża, promocje, sezonowe oferty specjalne, czyszczenie magazynów, takie założenia pozwolą na dostrojenie algorytmu rekomendacji do Twoich celów biznesowych.

Wiele urządzeń, wiele kanałów

Twoi klienci kupują, korzystając z różnych urządzeń, przeglądarek i platform – szczególnie, gdy polują na limitowane oferty. Nasze dynamiczne reklamy oparte o HTML5 doskonale sprawdzają się na różnych urządzeniach – nawet na tych nie obsługujących Flasha, jak urządzenia z systemem iOS.

Travel

Teraz możesz emitować reklamy display zasilane danymi z Twojego CRM oraz systemów lojalnościowych i innych zawierających dane o pasażerach czy klientach. Dynamiczne reklamy tworzone są w mig osobno dla każdego obecnego lub przyszłego klienta – zatem nie tylko zarządzasz popytem, także go generujesz.

Dynamiczne reklamy zasilane danymi o klientach

Destynacja, termin, czas trwania i inne: dane zakupowe użytkownika, dostępne w czasie rzeczywistym, pomogą Ci dostarczyć najkorzystniejszą ofertę podróży we właściwym momencie. W połączeniu z historią zakupów z CRM, pozwolą Ci także odpowiednio traktować swoich najlepszych klientów.

Generowanie popytu

Czemu zadowalać się zarządzaniem popytem, kiedy można mieć narzędzie, które pomoże Ci go wygenerować? Dzięki synchronizacji z systemami zarządzania przychodami, możemy sprawić, by Twoje wydatki reklamowe lepiej pracowały, aby wypełnić miejsca w Twoim samolocie, autokarze czy hotelu.

Upselling dzięki CLV

Lot służbowy? Zaproponuj hotel w pobliżu lotniska. Wakacje rodzinne? Zaoferuj odpowiednie ubezpieczenie. Daleka podróż? Może przyda się wypożyczalnia samochodów. Sociomantic pomaga promować dopasowane oferty, które czynią życie łatwiejszym i wypływają na customer lifetime value.

Wiele urządzeń, wiele kanałów

Podróżni są mobilni z natury. Z naszymi banerami przygotowanymi w HTML5, możesz dotrzeć do swoich surfujących po sieci klientów bez względu na wielkość ekranu, system operacyjny, przeglądarkę czy aplikację z której korzytsają – nawet na urządzeniach z systemem iOS.

Ogłoszenia

Klienci serwisów z ogłoszeniami zazwyczaj wiedzą dokładnie, czego szukają. Nasza technologia stream nadąża za zmianami na stronie, dzięki czemu możesz zachwycić klientów, polecając im idealnie dopasowanie produkty za pomocą reklam display w Internecie.

Całościowa optymalizacja kampanii

Optymalizujemy każdą reklamę, dopasowując Twoje cele do potrzeb Twoich użytkowników. Aby idealnie Was dopasować, łączymy w czasie rzeczywistym profil użytkownika ze strumieniem danych ze sklepu, celami i zakładaną rentownością. Wynik: większa efektywność wykorzystywanego budżetu i lepszy ROI.

Strumień danych

Nasza technologia streamingowa jest szybsza, łatwiejsza i bardziej elastyczna niż feed produktowy. Pozwala nam na dostęp i przetwarzanie w czasie rzeczywistym informacji dotyczących każdej aukcji, w tym dostępności i czasu ważności oferty.

Priorytetyzacja kategorii i dostawców

Wykorzystaj priorytetyzację do zwiększenia widoczności wybranych dostawców i ofert. Chcesz zwiększyć sprzedaż produktów tych partnerów, którzy zaoferowali Ci najwyższą marżę? Możemy odpowiednio optymalizować prowadzone kampanie, dzięki czemu będziesz mógł efektywniej zarządzać dochodami.

Geotargetowanie

W branży ogłoszeń lokalizacja jest kluczowa. Z geotargetowaniem możesz ograniczyć rekomendowane oferty ze względu na lokalizację, a nawet ustawić inną strategię cenową, i tę dotyczącą kupowania reklam, dla każdego kraju, regionu lub miasta.

Telecom

Jak możesz zyskać klientów i sprawić by do Ciebie wracali? Zdobądź ich dzięki odpowiednim, zindywidualizowanym ofertom i przekonaj niezapomnianym user experience. Konsumenci szukają połączeń, a Ty możesz być tym, który odpowie na ich potrzeby, jeśli tylko dotrzesz do nich z właściwą ofertą we właściwym czasie.

Zindywidualizowana presonalizacja użytkownika

Zachowanie klientów na Twojej stronie mówi wiele o ich intencjach zakupowych. Przeglądanie smartfonów? Nasze reklamy display mogą polecić doskonały pakiet danych. Szukanie kart pre-paid? Wyświetlimy najnowsze oferty aparatów.

Więcej nowych kupujących i więcej szczęśliwych stałych klientów

Promuj swoje najnowsze taryfy wśród potencjalnych nabywców oraz rozwijaj relacje z dotychczasowymi klientami dzięki wyjątkowym ofertom przygotowanym specjalnie dla nich. Twoje dane w połączeniu z naszą technologią pomogą skutecznie zaplanować kampanię zgodnie z potrzebami różnych segmentów konsumentów.

Wykorzystanie CRM w celu zwiększenia sprzedaży

Twój klient kupił sobie najnowszy tablet? Może potrzebuje ubezpieczenia na to urządzenie. Inny ponownie przekroczył swój pakiet danych? Być może należy zaoferować mu upgrade oferty. Wykorzystaj Streaming CRM w up- i cross-sellingu wśród istniejących klientów, zapewniając reklamę w stu procentach dopasowaną do ich potrzeb.

Wiele urządzeń, wiele kanałów

Twoi klienci mobile mają w genach. Dlatego właśnie z jego wykorzystaniem będą dziś szukać ofert dla siebie. Z myślą o tym zbudowaliśmy nasze dynamiczne reklamy oparte o HTML5, które doskonale działają na różnych urządzeniach – nawet na tych nie obsługujących Flasha, jak urządzenia z systemem iOS.

FMCG

Twoi klienci mają wielki wybór produktów, dlatego musisz dotrzeć do nich ze swoją ofertą, zanim znajdą się przy półkach sklepowych. Dzięki zaawansowanym możliwościom targetowania oraz globalnemu zasięgowi, pomożemy Ci odnaleźć grupę celową i wyróżnić się z tłumu.

Grupa celowa

Pomożemy Ci zdefiniować i znaleźć Twoją grupę celową oraz dotrzemy do niej z informacją o Twojej marce w internecie, mobile’u oraz w serwisach społecznościowych. Mając dostęp do miliardów wyświetleń reklamy dziennie możesz wzmacniać świadomości marki oraz zwiększać zaangażowanie klientów.

Wiele urządzeń, wiele kanałów

Nasze reklamy zbudowane są w technologii HTML5, dzięki czemu bez problemu dotrą do odbiorców online. Połącz informacje o marce na różnych urządzeniach – niezależnie od wielkości ekranu, systemu operacyjnego, przeglądarki czy aplikacji – by zawsze docierać do klientów w odpowiednim miejscu i we właściwym czasie.

Statystyki i Optymalizacja

Upewnij się, że Twoje wydatki na marketing mają odpowiednią stopę zwrotu. Dzięki raportom w czasie rzeczywistym i optymalizacji, będziesz wiedzieć dokładnie, jak w każdej sekundzie pracują zainwestowane przez Ciebie pieniądze. W mgnieniu oka możliwa będzie także maksymalizacja efektywności wydatków.

Obsługa klienta

Choć pierwsze lata poświęciliśmy na budowanie trzonu naszej technologii, dziś najwięcej osób z naszego zespołu zajmuje się opieką nad klientami. Obsługę klienta traktujemy poważnie. Nasi eksperci od online czuwają nad kampanią przez cały okres jej trwania, aby zapewnić Ci osiągnięcie wyznaczonych celów.

Finanse

Twoi klienci planują jeden z najważniejszych zakupów w życiu, dlatego oczekują od Ciebie bezpieczeństwa i niezawodności. Sociomantic pomaga wykorzystywać te czynniki w strategii reklamowej. Korzystając z first-party data, tworzymy odpowiednie personalizowane komunikaty przy jednoczesnym zapewnieniu 100% bezpieczeństwa danych i zachowaniu przejrzystości.

Spersonalizowane przekazy reklamowe

Dynamicznie tworzone i optymalizowane kreacje pozwolą Ci na dopasowywanie reklam do obecnych oraz przyszłych klientów. Nasz silnik rekomendacyjny wykorzystuje dane z CRM oraz dane pochodzące z Twojego e-sklepu, by maksymalizować trafność przekazów reklamowych na przestrzeni milisekund.

Indywidualne ceny za każdego użytkownika

Nasz turbodoładowany real-time bidder w czasie rzeczywistym wylicza stawkę indywidualną za pojedyncze wyświetlenie reklamy, maksymalizując w ten sposób efektywność każdej wydanej złotówki. Specjalne segmenty, zbudowane w oparciu o Twoje cele biznesowe, pomogą Ci zrównoważyć wydatki i osiągnąć stały wzrost przychodów.

Bezpieczeństwo danych

Ochrona danych i przejrzystość działań były na liście naszych priorytetów od pierwszego dnia. Dlatego właśnie dołączyliśmy do europejskiego stowarzyszenia EDAA (European Interactive Digital Advertising Alliance). Na każdej naszej reklamie znajduje się ikona, w którą użytkownicy mogą kliknąć, aby dowiedzieć się więcej o rodzajach i sposobach wykorzystania danych oraz dokonać wyboru jak mogą być wykorzystywane ich dane.

Prawdziwa wartość up-selling’u

Ubezpieczenia dla tych, którzy właśnie kupili mieszkanie, karty kredytowe dla posiadaczy kont bankowych lub specjalne oferty dla Twoich najbardziej lojalnych klientów. Nasza technologia pomaga Twoim klientom planować życie, wpływając jednocześnie na istotny dla Ciebie wzrost wskaźnika CLV (Customer Lifetime Value).

Kontakt

Zastanawiasz się jak prowadzić najbardziej inteligentne kampanie reklamowe na świecie?

Chętnie Ci opowiemy.
Information regarding the data processing in connection with the contact form and our newsletter can be found in our Privacy Policy.

Atuty Sociomantic

 • Reklama na każdym poziomie lejka sprzedażowego
 • Zasięg w internecie, mobile oraz serwisach społecznościowych
 • Targetowanie pomiędzy urządzeniami
 • Indywidualne rekomendacje produktów dla każdego użytkownika
 • Lokalni eksperci
 • Zmienna optymalizacja KPI
 • Streaming CRM
 • Indywidualny capping na każdego użytkownika
 • Raportowanie w czasie rzeczywistym
 • Dostęp do ponad 75 miliardów odsłon dziennie
 • Doświadczenie na ponad 60 rynkach na świecie
 • Priorytetyzacja produktów
 • Optymalizacja z wykorzystaniem CLV
 • Rozwiązania szyte na miarę